R2/Spark Показник MAP (розрядження повітря в циліндрах)

garikafterwork

Designer
Команда форума
Сообщения
1.619
Город
Бровари/Княжичі
Авто
Peugeot 508
Винесу окремою темою, бо ніяк не заспокоюся :)
Мої ГБО-ники все тикають мене носом у показник МАР на комп'ютері, який показує не те, що вони звикли там бачити.
Усе наче норм, за виключенням показника розрідження повітря в циліндрах - МАР.
За словами майстрів він має бути на позначці 0.3. А у мене 0.4-0.41.
Як вони мені пояснили це означає, що "щось з клапанами". Можливо треба відрегулювати.
Але ж у нас на Р2 гідрокомпенсатори! І ні про яке регулювання клапанів і мови не може бути.
Тож, я знову задався питанням чи це нормально для Р2. Бо, @Cobox каже, що то є норма. Чи може варто звернутися до якогось моториста? Хоча, що він мені скаже?

У кого який той показник?

Фото для прикладу

1540361284490.png
 
Тебе же уже писали, что для Р2 0.40-0.41 это норма, или методом опроса думаешь опустить это показание до 0.31? :D
Малолитражный мотор с АКПП всегда будет чуствовать нагрузку на ХХ от ГТ и ты это видишь по МАРу.

Ты же даже сам по этой фразе:
Як вони мені пояснили це означає, що "щось з клапанами". Можливо треба відрегулювати.
Але ж у нас на Р2 гідрокомпенсатори
уже понял, что твои газовщики несут полную чушь. :)

P.S. Как жена приедет домой на Р2, я тебе специально сниму показания мапа, чтобы ты спал спокойно ;)
 
Последнее редактирование:
От, чесно, не можу заспокоїтись.
Коли ставили ГБО і на 0-ТО (300 км) про ті показники ніхто не казав. А воно їм очі муляє. І мені заодно, бо нормального пояснення від них я не дочекався.
 
Оно еще зависит от степени прогретости масла в ГТ и АКПП и от того в каком режиме коробка находится на момент измерений.

А вообще-то, никто не мешает переключиться на бензин и сравнить показания МАРа.
 
Последнее редактирование модератором:
Незаважай машині працювати, а то через всякі там переживання неврози у людей розвиваються!

Бережи своє здоров'я!
 
И так, как и обещал, кое-какие замеры МАР на Р2. Все замеры делались на полностью прогретом моторе (это видно по температуре редуктора) и при полностью выключенных всех электропотребителях (включая) вентилятор радиатора, и полностью заряженой АКБ.
После короткой поездки в магазин около 4км:
map 41.JPG

Потом машина поездила еще немного по городу где-то 10км:

map36.JPG

Ну и на последок, в конце дня, после продолжительной 60км поездки:

map34.JPG

Вывод, как и писалось раньше, показания МАР очень сильно зависят от степени прогретости масла в АКПП и ГТ (а греется оно там очень долго и нужен очень длительный пробег, что бы оно прогрелось хорошо), а также зависит от степени заряжености АКБ и количества включенных потребителей электроэнергии.
 
Последнее редактирование:
Дякую, друже!
Так. Мені робили заміри після того як я приїхав до стоматолога - 20 км. Постояв дві години. Потім 2 км до ГБОшників.
Тобто, автомобіль був прогрітий не повністю.
Заспокоїв. Дякую ще раз!
:drinks:
 
Коробка наша греется очень долго, а вот стынет очень быстро.
 
Назад
Вверх Снизу