R2/Spark Не працює омивач скла - значить згорів запобіжник!

Ravik

Участник
Сообщения
130
Город
.
Авто
Ravon R2
Перестав працювати омивач скла - переднього і заднього. Виявилось перегорає запобіжник моторчика омивача. Де його знайти і як замінити - детальніше описано тут:

https://www.drive2.ru/l/463445251692953822/
https://www.drive2.ru/l/486730708945993949/

hD8ldb5.jpg


Зручно, що відразу є запасний. Замінив за 2хв згорівший запобіжник і все запрацювало!

Підказка 1. Згорівший - значить дротик в пластмасці "роз'єднаний" на дві частинки. :)
Підказка 2. У блоці запобіжників, у верхньому (ближче до лобового скла) лівому кутику є спеціальний пластиковий ключик для витягування запобіжників!
 
Последнее редактирование:
Купив набір запобіжників. Поштучно не продають - тільки пачкою.
 

Вложения

  • 6825054D-A8C1-4AFD-89B8-AF8922C50CFD.jpeg
    6825054D-A8C1-4AFD-89B8-AF8922C50CFD.jpeg
    673,9 КБ · Просмотры: 17
То же думал моторчик сдох - поменял предохранитель так начало все работать, но не долго....
Видать и новый предохранитель сдох... Поставил туда на 15 - все равно не работает... Что теперь делать?
 
Искать где коротит или может моторчик подклинивает.
 
То же думал моторчик сдох - поменял предохранитель так начало все работать, но не долго....
Видать и новый предохранитель сдох... Поставил туда на 15 - все равно не работает... Что теперь делать?
Проблема у тому, що може замерзати рідина у форсунках омивача, навіть незамерзайка при сильних морозах, тому що там дуже тоненький отвір. При включанні омивача моторчик крутить, а рідина не йде. Тому спрацьовує запобіжник щоб не спалити той моторчик. Як варіант - потримати машину в теплому гаражі і спробувати знову замінити запобіжник.
 
Проблема у тому, що може замерзати рідина у форсунках омивача, навіть незамерзайка при сильних морозах, тому що там дуже тоненький отвір. При включанні омивача моторчик крутить, а рідина не йде. Тому спрацьовує запобіжник щоб не спалити той моторчик.
Такая проблема исключена, так как у нас насосы центробежного типа, а не поршневого. У таких насосов, при блокировке выхода ток потребления снижается, а не повышается.
 
уже все ок, по ходу предохранитель все таки. на следующий день все заработало.
 
Після того, як я перед морозами забув замінити в бачку омивача воду нанезамерзаючу рідину, то все замерзло. Після розморозки насос перестав працювати. Думав, що гаплик йому. Але, хвала людському інтелекту, усе виявилось простіше. Для того, щоб не спалити моторчик, коли той замерзає, горить 10А запобіжник, що знаходиться під капотом.
Замінив. І все стало працювати.
Тож, Алілуя!

А все завдяки цьому відео на яке я випадково натрапив в мережі:


Тепер треба поставити запасний запобіжник на місце. Де їх такі маленькі купити?
 
Сейчас в любом авто магазине,Эпицентре и типа него у кого есть отдел авто товаров,автобазаре,алиэкспрессе и т.д.
 
Після того, як я перед морозами забув замінити в бачку омивача воду нанезамерзаючу рідину, то все замерзло. Після розморозки насос перестав працювати. Думав, що гаплик йому. Але, хвала людському інтелекту, усе виявилось простіше. Для того, щоб не спалити моторчик, коли той замерзає, горить 10А запобіжник, що знаходиться під капотом.
Замінив. І все стало працювати.
Тож, Алілуя!

А все завдяки цьому відео на яке я випадково натрапив в мережі:


Тепер треба поставити запасний запобіжник на місце. Де їх такі маленькі купити?
Там в коробці є запасні, з них можна взяти.
 
А все завдяки цьому відео на яке я випадково натрапив в мережі:
Для цього і створена тема :)

Тепер треба поставити запасний запобіжник на місце. Де їх такі маленькі купити?
Сейчас в любом авто магазине,Эпицентре и типа него у кого есть отдел авто товаров,автобазаре,алиэкспрессе и т.д.
Не повірите, але я обходив і Епіцентр, і заправку ОККО, і кілька місцевих магазинів автотоварів і нарешті у 5-му магазині знайшов такі маленькі :)
 
Можно,только результаты эксперимента,сообщить на форум.
 
Можно,только результаты эксперимента,сообщить на форум.
Доповідаю, поставив на 7.5А - і ничого не трапилось, поставив на 20 - машина наче прокинулась, прискорюється значно швидше, та ще і трохи менше палива стала їсти! Цей лайфхак запрацює десь кілометрів за 10 як зміниш запобіжник. Не дарма там вони в рядочок стоять.
 
поставив на 20 - машина наче прокинулась, прискорюється значно швидше, та ще і трохи менше палива стала їсти! Цей лайфхак запрацює десь кілометрів за 10 як зміниш запобіжник
это бред какой-то
 
Доповідаю, поставив на 7.5А - і ничого не трапилось, поставив на 20 - машина наче прокинулась, прискорюється значно швидше, та ще і трохи менше палива стала їсти! Цей лайфхак запрацює десь кілометрів за 10 як зміниш запобіжник. Не дарма там вони в рядочок стоять.
Знатный троллинг :D
 
Назад
Вверх Снизу